Logo
Filmování a focení

Filmování a focení

Dlouholeté zkušenosti s filmováním a focením na reklamních a firemních akcích jsou neocenitelné v případě spolupráce lidí se zvířaty.

Majitel stáje František Plecitý se účastnil natáčení filmů Šípková Růženka, Sokolí Moudrost, Bídníci, seriál Největší z Pierotů, dále dokument o Bedřichu Smetanovi, účastnil se premiéry filmu Román pro ženy. František s koňmi jezdil převážně na natáčení seriálů a filmů pro zahraničí.

Rodinné události

Rodinné události

Vyjížďky kočárem taženým koňmi v historickém centru Prahy, v místě Vašeho bydliště, pro jakoukoliv slavnostní příležitost nebo pohled z koňského hřbetu na svět. Vhodné jako narozeninový dárek, překvapení k výročí, pro romantiky, vaše babičky, dětičky a nebo jen tak pro radost.

Dárkové poukazy

Na veškeré nabízené služby je možné objednat dárkovou poukázku a potěšit tím své blízké. Ať už je to projížďka kočárem nebo jízdy na koni.

Udělejte radost svým nejbližším nebo dětem věnováním dárkového poukazu k vyjímečným příležitostem nebo i jen tak k potěšení.

Doprava koní

V případě potřeby je možné využít naší dopravy koní, na tuto službu je třeba individuální dohody. Koně převážíme v prostorném nákladním automobilu Avia, přizpůsobené požadavkům na přepravu koní. Koně můžeme naráz převézt až čtyři.

Pro milovníky rostlin

Pro zahrádkáře, zahradnictví nebo květinářství nabízíme kvalitní koňský hnůj.