Logo
Poradenství

Poradenství

Díky naším dlouholetým zkušenostem, jsme se rozhodli zařídit i tuto službu. Poradíme Vám při výběru a koupi koně, při nakupování pomůcek a výstroje pro Vás a Vašeho koně, při řešení zdánlivě neřešitelných neshod s Vaším koněm atd. František Plecitý má zkušenosti s koníky již 47 let.

Trénink

Pro Vás:

Trénink

Pořídili jste si koně? Nebo ho máte v pronájmu či jste se stali spolumajitelem, ale vaše jezdecké umění a povědomí o koních není zcela ideální? Nevadí. Jednoduše nám zavoláte a my přijedeme k vám! Pomůžeme Vám s vašimi problémy a sladit Vás s vaším vysněným koněm. Naučíme Vás s ním zacházet, jezdit na něm, ale také rozpoznat základní příznaky nemocí. Povíme si i něco o anatomii vašeho koně, o jeho povaze a hlavně o řešení vašich potíží. Vše Vám názorně ukážeme a předvedeme.

Pro koně jezdecké:

Trénink

Máte svého koně a potřebujete ho přijezdit, pomoci s výcvikem, a nebo obsednout? Nebo si nevíte rady s jeho chováním,zlozvyky či zdravotním stavem? Potom je pro vás tady tato služba, kdy přijedeme až k vám domů, či do vaší stáje, a s koněm vám pomůžeme a poradíme. Nebojte se nám sdělit svá přání, i problémoví koně pro nás nejsou překážkou. Nabízíme obsedání koní, jejich přiježďování, návrh tréninku, pomoc při tréninku. Přiježďování koní je možno do všech odvětví kromě westernu.

Pro koně kočárové a tažné:

Trénink


Také nabízíme možnost naučit Vašeho koně tahat. Máme dlouholeté zkušenosti s koňmi kočárovými, ale také s koňmi tažnými, s kterými jsme stahovali v lese dřevo nebo je zapřahali do formanských vozů či koněbusů. Všechny koně jsme si vždy připravovali sami. Zkušenosti máme i se čtyřspřežím a šestispřežím (viz. natáčení a focení).