Logo
Projížďky kočárem na Staroměstské náměstí

Projížďky kočárem

Projížďky komfortním kočárem typu Landauer, taženým párem teplokrevných šimlů s kočím ve stylovém oblečení v historickém centru Prahy po přesně stanovené trase Cechem fiakristů a Magistrátem hl. m. Prahy. Projížďka je vedena ze Staroměstského náměstí od Staroměstské radnice › Malé náměstí › Náměstí Fr. Kafky › ulice Kaprova › Náměstí J.Palacha › ulice Široká › ulice Žatecká › Mariánská náměstí › ulice Linhartská › ulice Majzlova › ulice Jáchymova › ulice Pařížská › Staroměstské náměstí.

Více fotografií najdete zde

Svatební projížďka

Svatební projížďka

Pro romanticky založené páry v jejich výjimečný den svatby nabízíme vyjížďku vyzdobeným kočárem s koňmi. Nejčastěji se jedná o odvoz nevěsty k radnici a po obřadu odvoz novomanželů ke slavnostnímu obědu.

Více fotografií najdete zde

Individuální projížďky

Individuální projížďky

Projížďky je možné dohodnout od pondělí do neděle. Trasa a délka projížďky v kočáru typu Landauer pro čtyři osoby nebo v kočáru typu Faeton pro dvě osoby je domlouvána individuálně podle přání zákazníka. Smluvní ceny služeb jsou odvozeny od délky a složitosti trasy, místa přistavení kočáru a doby trvání projížďky.